Images & Planes

Aviation Art of Marek Ryś

Fotoksiążka od Saal Digital Polska.

June 21st, 2017 by admin

Mój przyjaciel zajmujący się fotografią zwrócił niedawno moją uwagę na firmę Saal Digital Polska, zajmującą się różnego rodzaju drukami – kalendarzami, plakatami, fotoksiążkami itd. Kiedy zobaczyłem jak wygląda przygotowana dla niego fotoksiążka byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością druku i wykonania. A że firma ma kapitalny sposób na pozyskanie kolejnego klienta oferując niezwykle atrakcyjną propozycję na początek – nie trzeba kupować kota w worku, można samemu sprawdzić czy nam ich propozycja odpowiada.
Nie jestem fotografem ale zajmuję się grafiką komputerową a ostatecznym produktem mojej pracy są ilustracje, Ciekaw byłem, jak sprawdzi się ten rodzaj “zdjęć” w wykonaniu Saal. I jest rewelacyjnie. Jakość druku i materiałów na najwyższym poziomie. W dodatku z racji zastosowanej techniki zszywania książki rozkładówki wyglądają doskonale, bez denerwującego dzielenia przez środek ilustracji, co zwykle odbiera przyjemność ich oglądania.
Osobną sprawa jest fantastyczne podejście firmy do klienta. Polecam. Warto wypróbować samemu tym bardziej, że w wypadku promocji cena jest bardziej niż atrakcyjna.

Mój przyjaciel zajmujący się fotografia zwrócił niedawno moją uwage na firme Saal Digital Polska, zajmującą sie różnego rodzaju drukami – kalendarzami, plakatami, fotoksiążkami itd. Kiedy zobaczyłem jak wygląda przygotowana dla niego fotoksiążka byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakościa druku i wykonania. A że firma ma kapitalny sposób na pozyskanie kolejnego klienta oferując niezwykle atrakcyjną propozycję na początek – nie trzeba kupować kota w worku, można samemu sprawdzić czy nam ich propozycja odpowiada.Nie jestem fotografem ale zajmuję się grafiką komputerową a ostatecznym produktem mojej pracy są ilustracje, Ciekaw byłem, jak sprawdzi się ten rodzaj “zdjęć” w wykonaniu Saal. I jest rewalacyjnie. Jakość druku i materiałów na najwyższym poziomie. W dodatku z racji zastosowanej techniki zszywania ksiażki rozkładówki wyglądają doskonale, bez denerwującego dzielenia przez środek ilustracji, co zwykle odbiera przyjemność ich oglądania.Osobną sprawa jest fantastyczne podejście firmy do klienta. Polecam. Warto wypróbować samemu tym bardziej, że w wypadku promocji cena jest bardziej niż atrakcyjna.